سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

پکیج اقصادی آیفون تصویری

آیفون تصویری امروزه یکی از تجهیزات ضروری برای هر ساختمانی محسوب میشود و بدون آن مطئنا دردسرها و مشکلات زیادی برای اهالی و همچنین افرادی که به هر دلیلی در ساختمان رفت و آمد دارند به وجود خواهد آمد. ضرورت استفاده از آیفون تصویری باعث شده تا تقاضا برای خرید و استفاده از آن نیز روز به روز به خصوص در شهر های کوچک و بزرگ افزایش یابد و همین افزایش تقاضا شرکت های زیادی را نیز بر آن داشته که نسبت به طراحی و تولید این کالای پرکاربرد دست به کار شوند و تا کنون برندهای زیادی نیز در مدل های گوناگون به بازار مصرف راه یافته اند که برخی ایرانی و برخی نیز خارجی هستند. شرکت تکنما با توجه به افزایش تقاضا برای خرید آیفون تصویری سالهای زیادی است که اقدام به تولید آیفون تصویری آن هم با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا نموده و تا حد زیادی به نیاز داخل و حتی دیگر کشور ها با صادرات خود پاسخ داده است. از آنجایی که شرکت تکنما به عنوان یک شرکت مشتری مدار شناخته شده است برای افرادی که به دنبال خرید آیفون تصویری هستند اما بودجه کمی را در اختیار دارند، یک پکیج اقتصادی آیفون تصویری تکنما را در نظر گرفته و هزینه های خریدار را تا حد زیادی کاسته است. در ادامه در رابطه با اینکه پکیج اقتصادی آیفون تصویری تکنما از چه مشخصاتی برخوردار است و چه ویژگی هایی دارد به طور مفصل توضیحاتی را به شما ارائه خواهیم داد.

آیفون تصویری تکنما

مشخصات پکیج اقتصادی آیفون تصویری تکنما

پکیج اقتصادی آیفون تصویری تکنما تمام آنچه که برای نصب و راه اندازی آیفون تصویری برای یک ساختمان یک و یا دو واحدی نیاز است را در خود دارد. پکیج اقتصادی تک واحدی و همچنین پکیج اقتصادی دو واحدی از جمله پکیج هایی هستند که در حال حاضر برای ساختمانی یک و همچنین دو واحده توسط شرکت تکنما عرضه شده اند. تمامی محتویات و محصولات موجود در پکیج اقتصادی تک واحده از لحاظ مدل با پکیج دو واحده یکسان است و تنها تعداد آنها متغیر است. پکیج اقتصادی تک واحده آیفون تصویری تکنما را یک مانیتور تصویری مدل D43 ، یک پنل یک واحدی و یک ترانس در مدل 1501 تشکیل داده است و در مقابل نیز پکیج دو واحده را نیز دو مانیتور تصویری مدل D43 ، یک پنل دو واحدی و همچنین یک ترانس مدل 1501 تشکیل داده است و همانطور که به خوبی متوجه شدید تنها تفاوت این دو پکیج به تعداد محتویات آنها مربوط میشود.

ویژگی های پکیج اقتصادی آیفون تصویری تکنما

  • یکی از ویژگی های پکیج اقتصادی آیفون تصویری تکنما به مقرون به صرفه بودن آن در مقابل خرید به صورت تکی میباشد. اگر قصد داشته باشید تجهیزات مورد نیاز برای نصب و اجرای آیفون تصویری را به صورت جدا گانه تهیه کنید مطمئنا باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید اما شرکت تکنما با تخفیفی که بر روی هر یک از این تجهیزات تعیین نموده توانسته هزینه های شما را با خرید یک پکیج کامل تا حد زیادی بکاهد.
  • شما با خرید پکیج اقتصادی آیفون تصویری تکنما دیگر نیازی به شناخت و تخصص از آیفون تصویری و نحوه نصب آن نخواهید داشت و به راحتی میتوانید با خرید آن یک آیفون تصویری برای منزل و یا محیط کار خود راه اندازی کنید. انتخاب و خرید هر یک از تجهیزات آیفون تصویری کار آسانی نیست و باید شناخت و تخصص کافی در این زمینه وجود داشته باشد که شرکت تکنما کار را برای خریدار آسان کرده و تنها کافیست آن را خریداری کند تا کارشناسان شرکت آکام سازه جهت نصب و راه اندازی آن اقدامات لازم را انجام دهند.
  • گارانتی آن هم گارانتی معتبر یکی از ویژگی های مهم پکیج اقتصادی آیفون تصویری تکنما محسوب میشود و شما مانند دیگر محصولات شرکت تکنما از خدمات پس از فروش گسترده شرکت تکنما بهره مند خواهید شد.گارانتی این پکیج چه برای پکیج تک واحده و چه برای دو واحده 3 سال است و در این مدت با بروز هر گونه مشکلی میتوانید با کارشناسان نمایندگی های تعیین شده از سوی شرکت تکنما تماس حاصل نموده تا اقدامات لازم را برای رفع مشکل به وجود آمده انجام دهند.
  • شاید برای خرید آیفون تصویری و متعلقات آن نیاز باشد تا اطلاعاتی را نسبت به هر یک از اجزای آن حتی در صورت برخورداری از علم و تخصص کافی، به دست آورید و در آخر نیز نتوانید آنچه که میخواهید و مد نظر دارید را تهیه نمایید. اما پکیج اقتصادی آیفون تصویری تکنما این اطمینان را به شما میدهد که بهترین تجهیزات را به صورت یکجا برای راه اندازی آیفون تصویری دریافت خواهید کرد و دغدغه و نگرانی از این بابت نخواهید داشت.
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()