سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

پنل تصویری

پنل تصویری

پنل های آیفون تصویری TAKNAMA در دو مدل پنل آیفون تصویری نامبرینگ و پنل آیفون تصویری کدینگ تولید می شود .پنل آیفون تصویری نامبرینگ  تک واحدی  و دو واحدی  ، در ابعادی کوچک  تر از پنل های نامبرینگ طبقاتی تولید می شوند و دارای یک کلید زنگ در تک واحدی و دو کلید زنگ روبروی هم در دوواحدی می باشد . پنل های تک واحدی و دو واحدی مانند پنل های نامبرینگ طبقاتی و پنل های کدینگ قابلیت استفاده از کارت درب بازکن را ندارند .

پنل های نامبرینگ طبقاتی در ابعاد بلندتر از پنل های تک واحدی تولید می شوند . کلید های زنگ پنل های نامبرینگ طبقانی TAKNAMA به صورت زوج و روبروی هم هستند به این صورت پنل چهار ، پنل شش، پنل هشت  پس در پنل های نامبرینگ تکنما پنل فرد مثلا سه واحدی و یا پنج واحدی وجود ندارد و زنگ های این پنل ها زیر هم نمی باشد بلکه روبروی هم می باشند پنل های طبقاتی قابلیت استفاده از کارت درب بازکن را دارند و می توان برای هر واحد شش عدد کارت درب بازکن تعریف کرد که در قسمت محصولات پنل تصویری می توانید جزئیات این پنل های آیفون تصویری را با تصویر آن مورد مطالعه قرار داده .

پنل های کدینگ TAKNAMA در دومدل پنل کدینگ کارتی و پسوردی و پنل کدینگ لمسی کارت و پسوردی می باشند . پنل های کدینگ برای ساختمان های نه واحد به بالا استفاده می شود و کاربری بسیار راحتی دارد .

پنل آیفون تصویری در ورودی ساختمان ها باید طوری نصب شود که لنز دوربین دربازکن تصویری از سطح تمام شده زمین 145 سانتی متر ارتفاع داشته باشد . پنل آیفون تصویری تکنما دارای سیستم اعلام ضد سرفت و آژیر می باشد .

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()