سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

قطعات آیفون تکنما

از ملزومات  نصب آیفون تصویری به جز مانیتورهای داخل واحد و پنل تصویری می توان از قطعات جانبی مانند ایزولاتور که در ساختمان های 20 واحد به بالا در صورتی که کابل کشی بصورت متقارن است استفاده می شود پخش کننده که با توجه به نوع پروژه ها و تعداد طبقات برای پخش تصویر استفاده می شود و سویچر که برای برقراری ارتبای بین 2 پنل استفاده می گردد منبع تغذیه یا ترانس ایفون تصویری که برای پنل استفاده می شود و ترانس های 1408 برای ملزومات جانبی تکنما استفاده می شود .

فروشگاه اینترنتی آیفون تصویری برای خرید آسان و ارزان مشتریان طراحی شده که از محصولات اصلی نصب آیفون تصویری اعم از مانیتور رنگی آیفون تصویری و پنل های تصویری ساده و کارت خوان گرفته تا پنل های تصویری کدینگ ساده و کارت خوان که در اکثر فروشگاه های اینترنتی موجود می باشند. در این قسمت به معرفی قطعات نصب آیفون تصویری که شامل کارت درب بازکن ، قاب پشت پنل آیفون تصویری,قاب باران گیرو کاور توکار پنل آیفون تصویری و همچنین پنل اسامی آیفون تصویری و انواع مازول های نصب آیفن تصویری پرداخته شده است که خریداران می توانند به راحتی قطعات نصب آیفون تصویری را از این قسمت خرید و نهیه کنند .

بسیاری از مشتریان و حتی بسیاری از نصاب های آیفون تصویری با قطعات نصب آیفن تصویری در تکنما آشنایی ندارند و لزوم کار و نقش آن را در ساختمان و نصب آیفن تصویری نمی دانند در این سایت در هر قسمت معرفی محصولات به کابرد و نقش هر قطعه پرداخته شده است که با مطالعه این بخش می توانید به راحتی با این قطعات آشنا شوید . انواع ماژول های مورد استفاده در آیفن تصویری تک نما و انواع ترانس ها در زیر به درستی توضیح و دسته بندی شده است .

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()