سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

آیفون تصویری تکنما سری D

دربازکن تصویری سری دی جزو پرفروش ترین دربازکن تصویری ایرانی است . سری d تکنما جزو گروه آیفون تصویری ساده به شمار می آید اما دارای قابلیت های مفیدی است که در زیر توضیحات کامل آن آمده است .
اما در نظر داشته باشید که بهترین آیفن تصویری را هم اگر انتخاب کنید باید نصب درست و اصولی انجام شود .اگر نصب و کیفیت آیفون تصویری را بخواهیم نمره بدهیم کیفیت دربازکن تصویری 50 در صد ونصب آیفون تصویری و انتخاب کابل مناسب برای آیفون تصویری پنجاه درصد دیگر کار است . 

استفاده از آیفن تصویری موجب امنیت درب ورودی و همچنین سهولت در برقراری ارتباط با واحدها است . سیستمی است شامل بازکردن درب پارکینگ ، باز کردن درب ورودی ، برقرار کردن ارتباط بین واحدها ، ارتباط برقرار کردن با نگهبانی .TAKNAMA به دلیل داشتن قیمت مناسب و به صرفه در تمامی ساختمان ها قابل استفاده و نصب است تبدیل آیفون های صوتی و فرسوده و حتی آیفون های تصویری سیاه سفید قدیمی که ده سال خدمات پس از فروش آن هم تمام شده و قطعات و مدل های آن یافت نمی شود برای ساختمان ها یکی از مشکلات است زیرا که بودجه بالایی برای تعویض کابل کشی ساختمان ، هزینه نصب آیفون تصویری و هزینه سیستم آیفون تصویری باید پرداخت شود . تکنما آیفون تصویری دیجیتالی می باشد که هزینه های سیم کشی در آن به صرفه و کم هزینه است  و همچنین قیمت رقابتی و اقتصادی دربازکن های تکنما در بازار فروش آیفون تصویری همواره زبانزد است و تک نما با جشنواره های فروش که در طول سال برای مشتریان در نظر می گیرد و همچنین شرایط پرداخت آسان مشکل هزینه های نصب  خرید آیفون تصویری را برای مشتری آسان می نماید .

آیفون تصویری رم خور تکنما به راحتی قابل نصب و راه اندازی است ، عملکرد خیلی خوبی دارد و دارای ویژگی های رقابتی و ذخیره عکس و فیلم می باشد . با استفاده از آیفون تصویری رم خور تکنما حتی می توانید به تصاویر مراجعه کنندگان با تاریخ و ساعت دقیق دسترسی پیدا کنید . پیشنهاد ما آیفون تصویری رم خور تکنما دارای قابلیت اتصال به زنگ پشت درب واحد و دوربین دوم می باشد . آیفون تصویری رم خور تکنما ارزان است و قیمت مناسبی دارد اما این از کیفیت و ارزش این دستگاه کم نمی کند و از ارزش عالی برخوردار است . در شرایط های حاد مانند بیماری واگیردار که همه را مجبور به رعایت مسافت اجتماعی کرده است و همه بیشتر به خرید های اینترنتی روی آورده اند ، افراد زیادی در حال خرید بهترین آیفون تصویری ها هستند زیرا این دستگاه ها روش خوبی برای دانستن زمان و ورود یک بسته به منزل و یا محل کار شما می باشد و به این دلیل که پنل های تصویری شما دارای میکروفون و بلند گو هستند می توانید در حین بسته نگه داشتن درب با مراجعه کننده صحبت کنید .

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()