سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
بر اساس سایز

آیفون تصویری

آیفون تصویری یکی از ملزومات هر ساختمان اعم از مسکونی و غیر مسکونی است و نبود آن میتواند مشکلات زیادی را برای مالکین به وجود آورد. بازار فروش آیفون تصویری با توجه به پیشرفت هایی که در سال های اخیر شاهد آن بودیم بازاری کاملا رقابتی و هرروز آیفون های تصویری وارد بازار آیفون تصویری می شود . این در حالی است که همه ی برند های آیفون تصویری ایرانی در حال به روز رسانی آیفون های خود هستند تا برند خود را ماندگار نمایند .فقط تبلیغات برای آیفون تصویری و فروش آیفون تصویری کافی نیست بلکه توجه به نیاز روز و مقایسه محصولات خود با رقبا نیز حائز اهمیت می باشد .اگر تولید کننده آیفون تصویری دیجتالی هستید به این نکته توجه کنید که اگر یک کالا در مقایسه با برندهای دیگر نیاز روز ساختمان ها را تامین نکند و این در حالی باشد که برندهای دیگر هر چند تازه وارد با قابلیت های جدید و تامین نیازهای روز ساختمان ها به بازار امده باشند .تبلیغات حتی اگر در سطح بالایی باشد ارزشی نخواهد داشت و باز خورد آن برای شرکت مذکور جز زیان نیست .و برای داشتن بازار آیفون تصویری باید شرکت های آیفون تصویری محصولات خود را به روز کنند .

امروزه فروشگاه های آیفون تصویری با تنوع محصولات جدید و به روز سعی در تاثیرگذتری بر نگرش مصرف کنندگان دارند .فروشندگان آیفون تصویری خصوصا تولید کنندگان آیفون تصویری ایرانی زمانی قادرند مشتریان را به مصرف و خرید آیفون تصویری ترغیب کنند که از انواع قابلیت ها و تکنولوژی های روز دنیا برخوردار باشند . با گسترش تولیدات داخلی در سال های اخیر بیش از هر زمان دیگر رقابت بین شرکت های آیفون تصویری ایرانی بیشتر شده است . با توجه به نتایج به دست آمده می توان گفت که نمایندگان آیفون تصویری می توانند با برنامه ریزی و توسعه تبلیغات در نهایت برای برند شرکت خود ایجاد ارزش نموده .برنامه کار مدیران تولید آیفون تصویری به روز بودن محصولات آیفون تصویری ، ارتباط مناسب کارکنان با مشتریان استفاده از ابزارهای ارتباطی جدید با مشتریان ، توان اجرایی بالا ارائه محصول باکیفیت است .

آیفون تصویری

آیفون تصویری و یا درب بازکن تصویری سیستمی است که از طریق دوربین پنل که در جلوی درب نصب می شود تصویر و صدا را به مانیتور تصویری که در داخل واحد های ساختمان است انتقال می دهد . ساده ترین وکم ترین  کارآیفون  تصویری انتقال صدا و تصویر شخص مراجعه کننده به داخل منزل می باشد که این مدل آیفون تصویری از نمونه های آیفون تصویری ساده و با قیمت اقتصادی می باشند . لازم به ذکر است که با توجه به کارآیی ساده و قیمت اقتصادی ؛ این آیفون تصویری از کیفیت بسیار بالا و با تصویر نمایشگر رنگی می باشد که در اکثر ساختمان های شهر نصب و مورد استفاده قرار می گیرد .در کنار آیفون تصویری های ساده شرکت های آیفون تصویری نمونه های آیفون تصویری با قابلیت هایی بیشتر از یک آیفون تصویری ساده تولید کرده اند مانند آیفون تصویری های حافظه دار  و یا آیفون تصویری های دارای ارتباط داخلی با واحد ها و آیفون های تصویری دارای ارتباط داخلی با نگهبانی ؛ آیفون تصویری ارتباط داخلی دار با ظاهری متفاوت از سایر آیفون های تصویری جهت ارتباط صوتی بین طبقات تولید شده است . (  توجه داشته باشید که ارتباط داخلی بین طبقات فقط به صورت صوتی است ) آیفون تصویری دیجیتال سیستمی جدید ، مدرن و در عین حال با کیفیت و پر کاربرد است که توانسته علاقه مندان بسیاری را به سمت خود جلب کند . این آیفون تصویری ارتباط داخلی دارای ظاهری شکیل در دو رنگ سفید و مشکی و در دو سایز هفت اینچ و چهارو سه دهم اینچ تولید می شود .همانطور که می دانید آیفون تصویری ارتباط داخلی محوری برای کنترل مجتمع و رابطی بین سرایدار و تمامی اعضای ساختمان می باشد .ارتباط داخلی در آیفون تصویری سیستم مجزایی با کابل کشی مجزایی ندارد ، طراحی این سیستم به صورتی است که ارتباط داخلی در خود دستگاه طراحی شده و فقط و فقط با همان هفت رشته سیم نصب آیفون تصویری انجام می شود .برای کار با آیفون تصویری ارتباط داخلی به مدت زمانی زیادی برای یادگیری نیازی نیست و فقط کافیست ده دقیقه و شاید کمتر از آن وقت بگذراید تا بتوانید به راحتی با این سیستم کار کنید .به طور کلی این آیفون تصویری قابل استفاده برای همه سنین می باشد و برای نصب در همه مکان ها اعم از هتل ها ، مجتمع های مسکونی ، ساختمان های طبقاتی بیمارستان ها و رستوران ها و درمانگاه ها قابل استفاده می باشد .سایر امکانات این آیفون تصویری دوربین دوم ، حافظه تصویر ، انتقال زنگ به واحدهای دیگر می باشد که حافظه دار بودن دستگاه در صورت درخواست مشتری قابل اجرا می باشد .در صورت اطلاع از مدل های آیفون تصویری ساده و آیفون تصویری ارتباط داخلی و آیفون های تصویری حافظه دار و بررسی قابلیت ها و قیمت روز آیفون تصویری از کارشناسان فنی شرکت راهنمایی بخواهید همین الان می توانید با شماره تلفن پنج رقمی 02152871 تماس حاصل نمایید .

آیفون تصویری

خرید آیفون تصویری

اولین نکته ای که باید در خرید آیفون تصویری در نظر داشته باشید این است که ساختمان چه شرایطی دارد و دارای چه تعداد واحدی است و البته باید بودجه ای را هم که برای خرید آیفون تصویری در نظر گرفته اید را مشخص کنید تا بتوانید با توجه به تمام این شرایط بهترین آیفون تصویری را خریداری نمایید. برای خرید آیفون تصویری باید به مشخصات آن ها توجه کنید. رنگی بودن و حافظه داشتن از خصوصیاتی است که دیگر بیشتر انواع آیفون تصویری دارند و نمی توان از آن ها به عنوان مشخصات و ویژگی های خاص برای آیفون تصویری نام برد. در ادامه به نکاتی خواهیم پرداخت که باید قبل از اقدام برای خرید آیفون تصویری به آن ها توجه داشته باشید تا بتوانید مناسب ترین آیفون تصویری را خریداری نمایید.

اندازه مانیتور آیفون تصویری یکی از نکاتی است که باید در زمان خرید آیفون تصویری به آن توجه داشته باشید. در بازار مانیتورهایی با اندازه های 3.5 اینچ، 4.3 اینچ، 7 اینچ و 10 اینچ موجود می باشد و شما باید بر اساس سلیقه و نیاز خود باید نوع مناسبی از آیفون تصویری را  خریداری نمایید. اگر می خواهید آیفون تصویری را با صفحه نمایش بزرگ خریداری نمایید باید بدانید که قیمت آیفون تصویری بیشتر خواهد شد ولی این به آن معنی نمی باشد که کیفیت آیفون تصویری با مانیتور سایز کوچک پایین می باشد. مزیت آیفون تصویری با صفحه نمایش بزرگ این است که می توانید محدوده بیشتری از فضای پشت دوربین را ببینید. در این بین مانیتور 4.3 اینچی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

یکی دیگر از آپشن های آیفون تصویری لمسی بودن یا لمسی نبودن آن هاست که می توانید بر اساس سلیقه و بودجه ای که دارید یکی از آن ها را انتخاب و خریداری نمایید. یکی دیگر از خصوصیات جذابی که آیفون تصویری جدید دارند و بسیاری اطلاعاتی از این امکانات ندارند این است که آیفون تصویری می تواند قابلیت انتقال زنگ را داشته باشد و شما می توانید در مواقعی که حضور ندارید زنگ واحد خود را به واحد دیگری منتقل کنید تا آن ها پاسخگوی مراجعان شما باشند. ارتباط با واحدهای دیگر از طریق داخلی، پشتیبانی از چند پنل برای ساختمان هایی که دارای دو در ورودی هستند، انتخاب در میان برند های داخلی و یا خارجی از دیگر مواردی هستند که باید در هنگام خرید آیفون تصویری به آن توجه داشته باشید.

فروش آیفون تصویری

فروش آیفون تصویری با توجه به امکاناتی که آیفون تصویری ارائه می دهد روز به روز افزایش می یابد.  دارای گارانتی معتبر بودن و خدمات پس از فروش برای انواع آیفون تصویری می تواند گزینه ای باشد که باید در زمان خرید آیفون تصویری به آن توجه داشته باشید و آیفون تصویری را خریداری نمایید که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش سطح بالایی باشد. شرکت آکام سازه آسا با فروش آیفون تصویری در برندهای معتبر و حرفه و ضمانت پس از فروش توانسته است نیازهای مشتریان را در زمینه فروش آیفون تصویری به خوبی بر طرف نماید و با ارائه انواع خدمات پس از فروش توانسته است به خوبی رضایت مشتریان گرامی را جلب نماید.

قیمت آیفون تصویری

قیمت آیفون تصویری بر اساس امکاناتی که بر روی آن ها وجود دارد متفاوت می باشد و شما می توانید بر اساس امکاناتی که نیاز دارید بهترین و مناسب ترین آن ها را خریداری نمایید. فروشگاه اینترنتی آکام سازه با داشتن برندهای معتبری از آیفون تصویری توانسته است محصولاتی را به فروش برساند که علاوه بر این که دارای کیفیتی مناسب باشد از قیمت مناسبی نیز برخوردار بوده و می توانید این محصولات را با اطمینان از کیفیت و قیمت خریداری نمایید. برای اطلاع از قیمت انواع آیفون تصویری می توانید با شماره های  موجود در سایت تماس بگیرید و یا در همین سایت قیمت انواع آیفون تصویری را مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش و خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید. تماس با کارشناسان ما می تواند بهترین مشاوره برای خرید آیفون تصویری مناسب برای شما باشد.

آیفون تصویری

آیفون تصویری ارزان

اگر افزایش قیمت ها باعث شده تا به آیفون تصویری ارزان بیندیشید باید بگوییم که تا جای ممکن بررسی های لازم را از کیفیت محصول انجام دهید و پس از کسب اطمینان لازم خرید خود را انجام دهید. آیفون تصویری ارزان ممکن است هزینه های شما را بکاهد اما از سویی ممکن است مشکلات دیگری را برای شما ایجاد کند و مجبوز شوید بعد از مدت کوتاهی آن را تعمیر و یا تعویض کنید. برای خرید آیفون تصویری ارزان با کارشناسان فروشگاه آکام سازه یکی از شرکت های صاحبنام در زمینه عرضه آیفون تصویری با بهترین قیمت تماس حاصل نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()