سبد خرید 0

راهنمای تهیه و خرید آیفون تصویری

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 13 مهر 1398 در ساعت 13 : 12 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

راهنمای تهیه و خرید آیفون تصویری

قبل از تولید سیستم آیفون تصویری و فراگیر شدن آن در ساختمان ها باز کردن درب منزل کار دشوار وزمان گیری .سرعت تکنولوژی در تمامی زمینه های زندگی جدید در خرید و معامله بسیار رشد داشته است و تولید آیفون تصویری یکی از مواردی است که در دهه اخیر بسیار رشد و نمو داشته است . حال می پرسید که چه آیفون تصویری برای شما  مناسب است ؟
در مقاله ای که تهیه شده به بررسی و شناخت عوامل مهمی که ما را در خرید آیفون تصویری دلخواه راهنمایی می کند می پردازیم .

پنل زنگ آیفون تصویری

یکی از اولین قسمت های آیفون تصویری که باید به آن دقت کنید پنل زنگ آیفون تصویری می باشد
 مکان نصب پنل تصویری درب ورودی ساختمان می باشد که  تعداد واحد های ساختمان مشخص می کند چه پنلی باید استفاده شود پنل های تک واحدی و دو واحدی برای ساختمان های ویلایی تک واحد یا دو واحدی استفاده می شود که قابلیت کارت خوان را ندارد به عبارتی درب را نمی توانید با کارت درب بازکن یا تگ درب بازکن باز کنید .
 ابعاد پنل های تک واحدی و دو واحدی تکنما  5/11 در 5/17 با عمق 5  می باشد .

ساختمان های دو واحدی تا 8 واحدی از پنل های تصویری نامبرینگ که به صورت کلید های روبروی هم و زوج می باشد استفاده می کنند  یعنی 2واحدی 4 واحدی 6 واحدی و 8 واحدی (نکته پنل نامبرینگ  به صورت زنگ های زیر هم نمی باشد مثلا برای تهیه پنل زنگ 3 واحدی باید پنل 4 واحدی تهیه شود که کلید های زنگ دو به دو روبه روی هم قرار می گیرند که در تصویر آیفون تصویری در محصولات می توانید ببینید ) حال پنل های تصویری نامبرینگ می توانند به صورت پنل تصویری ساده و یا پنل تصویری کارتی تهیه شوند . ابعاد پنل تصویری نامبرینگ 5/11 در 5/17 با عمق 5 می باشد .

ساختمان هایی با تعداد طبقات 9 واحد به بالا از پنل آیفون تصویری کدینگ استفاده می کنند . پنل آیفون تصویری کدینگ به صورت کارتی و پسوردی تولید می شود در دو مدل لمسی و غیر لمسی می باشد  ابعاد قاب توکار پنل کدینگ لمسی5/9در5/9 در عمق 4 می باشد و ابعاد قاب توکار پنل کدینگ غیر لمسی 5/11 در 5/17 با عمق 5 می باشد .

زاویه دید دوربین 90 درجه می باشد .و دارای دید درشب و کیفیت تصویررنگی و  عالی می باشد . در هنگام خرید پنل آیفون تصویری باید قید شود که پنل آیفون تصویری را کارتی و یا پسوردی و یا هردو را باهم می خواهید و در سفارش محصول ذکر شود

مورد بعدی که به هنگام خرید آیفون تصویری باید مد نظر داشته باشید مدل مانیتور تصویری است که انتخاب آن  بستگی به نوع استفاده مشتری در مورد  اینچ تصویر و همچنین قابلیت های دستگاه آیفن تصویری دارد.یکی از فناوری های آیفون تصویری دیجیتال در میان آیفون های دیگر نوع کابل کشی آن است که به صرفه و کاملا اقتصادی است .

طراحی مدل های آیفون تصویری در سیستم تکنما کاملا متفاوت با آیفون های تصویری دیگر می باشد . اگر دقت کرده باشید در اکثر مدل های موجود در بازار آیفون های تصویری ظاهر مانیتور یکی است ولی با برندها و نام های  مختلفی تولید می شوند .

کارخانه تکنما با بهترین نیروهای طراح به طراحی و کیفیت تولید محصولی جدید از آیفون تصویری پرداخته است .

 گاها سوال پیش می آید که آیا کیفیت تصویر در ماینتور های هفت اینچ بهتر از مانیتورهای چهار اینچ است در این خصوص باید گفت که خیر کیفیت تصویر در هر دو به یک صورت می باشد ولی در تعداد طبقات بالا برای یکپارچگی تصویر در طبقه اول با طبقه های آخر از تقویت کننده تصویر استفاده می شود . کامل ترین مدل آیفون تصویری تکنما دارای ارتباط داخلی و حافظه تصویر می باشد در این مدل ساکنین می توانند با یکدیگر و یا با نگهبانی ارتباط دخلی داشته باشند  . نکته اینکه در زمانی که مشغول به صحبت به وسیله ارتباط داخلی با واحدی دیگر هستید در صورتی که شخصی پشت درب ورودی کلید زنگ واحدی را به صدا در بیاورد ارتباط داخلی خود به خود قطع شده زیرا که اولویت ارتباط با زنگ درب ورودی می باشد . درهنگام خرید آیفون تصویری حافظه دار و ارتباط داخلی دار تکنما باید حتما ماژول حافظه تصویر را نیز خریداری کنید زیرا بدون ماژل حافظه قادر به ضبط تصویر نمی باشد .

 ساده ترین مدل آیفون تصویری فقط با یک واحد ارتباط داخلی داردکه در ابعاد 4 اینچ و 7 اینچ تولید می شود .

ما بین این دو مدل مانیتور تصویری آیفون تصویری ساده با حاظه است .که به وسیله یک عدد کارت مموری می تواند عکس شخص مراجعه کننده را ذخیره کند و می توانید آن را در هنگام نیاز به سیستم کامپیوتر خود انتقال دهید .

آسودگی خاطر و رضایت مشتریان از الویت های آکام سازه آسا می باشد و شرکت در این راستا می کوشد تا آیفون تصویری مناسب شرایط ساختمان و مناسب با بودجه ای که برای خرید آیفون تصویری در نظر گرفته اید را در شرایط مطلوب به دست شما برسد . پس از خرید ممکن است که مشتری با مواردی روبرو شود مانند نصب آیفون تصویری و کابل کشی ساختمان که در چنین مواردی خدماتی دراین زمینه در نظر گرفته شده است که مشتری می تواند بابت نصب و کابل کشی با شرکت تماس بگیرد .

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()