سبد خرید 0

تفاوت اصلی و مهم سیستم آیفون تصویری تکنما با سایر آیفون های تصویری

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 30 آبان 1398 در ساعت 21 : 15 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تفاوت اصلی و مهم سیستم آیفون تصویری تکنما با سایر آیفون های تصویری موجود در بازار دیجیتال بودن این مدل آیفون تصویری می باشد و اما اینکه خیلی از مشتریان که قصد خرید آیفون تصویری را دارند اطلاعات کافی از مفهوم آنالوگ و دیجیتال در سیستم آیفون تصویری را ندارند .

در زیربه تعریف سیستم آنالوگ و دیجیتال پرداختیم

سیستم آنالوگ : سیستمهای الکترونیکی است که با سیگنالهای متفاوت و ممتد کار میکنند . اصطلاح آنالوگ روابط بین یک سیگنال و یک ولتاژ یا یک جریان حاضر را که به شکل سیگنال است تشریح میکند.

سیستم دیجیتال : سیگنالهای الکترونیکی دیجیتال معمولا دو سطح مختلف دارند سیستمهایی که در آنها فرآیندها با کمک اعداد (کد) قابل انجام است.

حالا مزیت هایی که  با خرید آیفون تصویری دیجیتال نصیب مشتری می شوند چیست؟

در سیستم های آیفون تصویری دیجیتال انتقال اطلاعات با کیفیت و سرعت و همچنین دقت بسیار بالایی انتقال داده می شود .

در سیستم آیفون تصویری دیجیتال همه دستگاه ها با یک کد خاص در سیستم تعریف می شود و زنگ می خورد اما در سیستم های آیفون تصویری آنالوگ هر دستگاهی باید با یک سیم خاص مشخص شود و زنگ بخورد .در نتیجه در سیستم دیجیتال درب بازکن هر آپشن که اضافه می شود دارای کد خاصی است و راه اندازی می شود . ولی در سیستم های آنالوگ برای هر آپشن باید سیم خاصی اضافه شود تا راه اندازی شود .

گرچه در سیستمهای آنالوگ کنونی، سیستم دیجیتال هم جای داده شده و این امر توسط دیکودرها صورت میگیرد اما به طور قابل توجهی سرعت انتقال اطلاعات کاهش یافته .

از امتیازات ویژه آیفون تصویری دیجیتال تکنما این است که کلیه مراحل ساخت و تولید محصولات دیجیتال تکنما که شامل طراحی بدنه ، برنامه نویسی ، طراحی برد ، مونتاژ قطعات اس ام دی و تی اچ تی توسط متخصصان ایرانی در شرکت آیفون تصویری تکنما انجام می گردد.

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()