سبد خرید 0

بررسی آیفون تصویری سری D

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 13 مهر 1398 در ساعت 15 : 12 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

با توجه به اعلام نیاز مصرف کننده های گرامیدر خصوص گوشی های دارای حافظه داخلی شکرن تکنما ، طراحی و تولید این محصول را در دستور کار خود قرار داد که ماحصل این فرآیند ، تولید و ارائه ی گوشی های مدل D43M و D70M می باشند . همچنین مابقی گوشی های این شرکتدر آینده ای نزدیک به قابلیت حافظه ی داخلی مجهز خواهند شد.

با توجه به اینکه طراحی و تولید این محصولات توسط مهندسین توانمند ایرانی صورت گرفته است ، لذا قابلیتهایی که بازار مصرف نیاز دارد در این محصولات عملیاتی گردیده است.

در گوشی های دارای حافظه داخلی ، قابلیت عکسبرداری و یا فیلمبرداری وجود دارد که متناسب به دلخواه مصرف کننده ، هر حالتی که در تنظیمات گوشی تنظیم گردد ، طبق همان حالت از مراجعین عکسبرداری یا فیلمبرداری نماید.

تعداد عکس و یا تعداد کلیپهای ذخیره شده به ظرفیت کارت حافظه ای که به دستگاه متصل مینمایید بستگی دارد و هر چه این ظرفیت بیشتر باشد ، تعداد عکس یا کلیپ ذخیره شده نیز بیشتر خواهد بود

همچنین در این مدل قابلیت های نمایش تصویر دوربین سوم و امکان اتصال زنگ پشت درب واحد ، نسبت به مدل D43 اضافه گردیده است .

در مدل D43M میتوان تصویر 3 دوربین را برروی گوشی مشاهده نمود .(دوربین اول : پنل + دوربین دوم : اختصاصی + دوربین سوم : اختصاصی )

در این مدل میتوان زنگ شاسی پشت درب واحد را به سیمهای مربوطه در گوشی متصل نمود و هنگام فشردن شاسی زنگ ، گوشی با یک ملودی متفاوت زنگ میخورد و تصویر دوربین سوم را نمایش میدهد. این قابلیت از نظر امنیتی بسیار کاربردی میباشد چراکه قد کودکان به چشمی درب نمیرسد و هنگامی که شخصی ناشناس زنگ واحد را به صدا در می آورد کودکان میتوانند تصویر شخص مراجعه کننده مشاهده و سپس درب را به روی ایشان باز نمایند.

همچنین به جای نصب پنل پشت در واحد ، در واحدهای اداری ، میتوان از این قابلیت ، بدون نیاز به تخریب و هزینه خرید پنل ، پاسخگوی مراجعین بود.

لازم بذکر است دستگاه دارای حافظه ی داخلی محدودی میباشد که میتوان 10 عدد عکس را بدون کارت حافظه ذخیره نماید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()