سبد خرید 0

آموزش تصویری آیفون تصویری تکنما

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | یکشنبه 21 مهر 1398 در ساعت 40 : 15 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

 

🔸عملکرد کلیدهای مدل VDPD43/70🔸

اگربه اندازه کافی زمان نداشتید که دفترچه راهنمای آیفون تصویری را مطالعه کنید و یا دسترسی به دفترچه راهنمای آیفون تصویری مقدور نبود و یا دوست دارید به صورت تصویری نحوه استفاده از آیفون تصویری را به کودکان خود آموزش بدهید می توانید با راهنمای استفاده از کلید های آیفون تصویری که در زیر آمده است مشکل خود را حل کنید .  مدل VDPD43/70 ساده ترین آیفون تصویری تکنما هستند که دارای سه کلید لمسی می باشند که شامل درب بازکن ,دوربین های 1 و 2 و ارتباط با نگهبان یا مدیر ساختمان می باشد . 

 

آیفون تصویری تکنما

 

🔸عملکرد کلیدهای مدل VDPD43/70M🔸 

یادگیری نحوه استفاده از آیفون تصویری شاید برای شما راحت باشد و در نظر اول بتوانید آن را اجرا کنید ولی برای  مسن تر ها و برای کودکان یادگیری استفاده از آیفون تصویری مشکل تر می باشد . مانیتور فوق داری 3 کلید لمسی می باشد کلید اول درب بازکن به همراه ذخیره عکسها می باشد . کلید دوم دوربین ها و تنظیمات می باشند و کلید سوم ارتباط با نگهبانی و ذخیره فیلم می باشد .

 

آیفون تصویری تکنما

🔸عملکرد کلیدهای مدل VDPE43/70🔸

 

آیفن تصویری سری c بدون دهنی می باشد که شامل کلید درب بازکن که با تصویر کلید بر روی مانیتور مشخص می شود ,کلید دوم کلید ارتباط داخلی می باشد کلید سوم دوربین ها را مشخص می کند و کلید آخر پخش صدا می باشد که وظیفه همان گوشی دهنی را در آیفون تصویری انجام می دهد البته تنظیمات آی دی هم از همین کلید انجام می شود .

 

آیفون تصویری تکنما

 

 

آیفون تصویری تکنما

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()